با سلام .من یک باب مغازه در یک پاساژ در …

پرسش

با سلام .من یک باب مغازه در یک پاساژ در شهرستان دارم .پاساژ متعلق به شهرداری است و ما سرقفلی این مغازه هارو داریم .(زمانی که من مغازه این پاساژو خریدم خونه ای فروختم که ارزش آن الان ۳۰۰ میلیونه واین مغازه رو خریدم که الان ۹۰ میلیونه )پاساژ دو بحر هست و یک طرف آن سمت بحر اصلی میباشد.این پاساژ قدیمی ساخت است و مغازه دار ها نوبت به نوبت دارن مغازه ها رو درست میکنن و در های دو سمت را سکوریت میکنن.متاسفانه یکی از همسایه ها ورودی داخل پاساژش رو یه درب قدیمی گذاشته و بقیه را تیغه کرده و نور رو از پاساژ گرفته.مغازه ی دیگری نیز شیشه سکوریت کرده و جلوی آن رو کاملا نرده جوش داده.
سوال اول اینکه با توجه به جمعیت شهرستان که ۵۳۰۰۰ نفر و جمعیت شهر که ۲۱۰۰۰ است امکان وجود سر قفلی است یا این کار غیر قانونیه؟چون جایی بهم گفتن که غیر قانونیه.
سوال دوم کار این همسایه( تیغه کشیدن درب ورودی مغازشون از داخل پاساژ و گذاشتن یک در فرسوده به داخل پاساژ کار غیر قانونی است یا نه؟
سوم اینکه با توجه به اینکه پاساژ برای شهرداری است و داخل آن شدیدا فرسوده شده آیا از شهرداری بابت این عدم رسیدگی شکایت کرد چون اعلام کردن ما هزینه نمیکنیم اگر خواستین خودتون سرمایه گذار پیدا کنید.

1 سال 80 نمایش 0

پاسخی ارسال کنید