سلام.خسته نباشید.زن بنده با اتهام زنی به بنده مبنی بر …

پرسش

سلام.خسته نباشید.زن بنده با اتهام زنی به بنده مبنی بر ایراد صدمه بدنی از بنده شکایت کردند.چگونه اثبات کنم دروغ میگوید؟لازم به ذکر است که زن بنده ۴بار بدون اجازه بنده و توسط پدرشان از خانه من خارج شده و به همرا پدرشان که باهماهنگی همدیگر این کار را کردند و پدرشان با امدن جلوی خانه ما ایشان را از خانه بنده بردند.و مانع تمکین زن بنده شدند.

همچنین در اخرین باری که زن بنده از منزل ما بدون اجازه خارج شده است سند ازدواج را ربوده و با خود برده است و بنده متوجه نشدم که چه زمانی از خانه خارج شده بود.البته چون در شب اقدام به این کار کرد بازهم توسط پدرشان اقدام به این کار کردند.پدرشان شخصی بازاری و دارای سابقه زندان ومحکومیت هستند.

و اخرین باری که زن بنده به خانه پدرشان رفت ۱۱ نفر از فامیل را واسطه قرار داده که برگردد و تمکین کند ولی پدرشان اجازه ندادند و به خانه برنگشتند.و به خانواده زنم هم گفته شد که در صورتی که  کوچکترین اسیب به زن من در خانه شما وارد شود مسیولیت ان بر عهده شماست چون مانع تمکین زن و برگشت به خانه میشوید.

اخیرا زن بنده به دروغ وبا  اتهام زنی از بنده شکایت مبنی بر ایراد صدمه بدنی کردند .لذا از شما تقاضای راهنمایی جهت اثبات این دروغ را دارم.با تشکر

12 ماه 51 نمایش 0

پاسخی ارسال کنید